Groepen

Er zijn op dit moment 9 stamgroepen, namelijk:

1 Vliegeniers met de stamgroepleiders Marcel Veldhuizen: mveldhuizen@o2a5.nl, Mariska Balk: mbalk@hotmail.com en Marloes van Gils: mvanGils@o2a5.nl

2 Avonturiers met stamgroepleider Marcel Veldhuizen: mveldhuizen@o2a5.nl

3 Diepzeeduikers/MAXklas met stamgroepleiders Maressa Boonekamp mboonekamp@o2a5.nl en Marjolijn Boer: mboer@o2a5.nl

4 Onderzoekers met de stamgroepleider Lianne Janse: ljanse@o2a5.nl

5 Reizigers met stamgroepleiders Raquel van Huissteden: rvanhuissteden@o2a5.nl en Ria Mason: rmason@o2a5.nl

6 Ruimtevaarders met stamgroepleiders Jacqueline van Beest: jvanbeest@o2a5.nl en Ria Mason: rmason@o2a5.nl

7 Ontdekkers met stamgroepleider Sanny Uittenbogaard: suittenbogaard@o2a5.nl

8 Backpackers met stamgroepleider Albertine Los: alos@o2a5.nl 

9 Pioniers/MAXklas, voorziening voor het hele cluster voor hoogbegaafde kinderen, met de stamgroepleiders Marije Ruben: mruben@o2a5.nl en Marjolijn Boer: mboer@o2a5.nl

Loes Ippel (lippel@o2a5.nl) is onze Intern Begeleider (coördinator zorg) en Natascha van Elburg (nvanelburg@o2a5.nl) bemant ons schoolsecretariaat.